+420 466 009 311
info@tomservice.cz

Návštěva ALUCARu

Při příležitosti 35. výročí založení společnosti ALUCAR Part of the Extendo Group byla naše společnost TOM service s.r.o. pozvána ve dnech 14.-15.6.2019 na návštěvu do Finska společně s ostatními obchodními zástupci z 24 zemí celého světa.

ALUCAR připravil pro své obchodní zástupce 2 denní program. První den jsme se účastnili školení o nových produktech ALUCARu a prohlídky firmy. Druhý den se v místě společnosti uskutečnilo mistrovství Finska v nakládání a vykládání dřevní hmoty. Těchto závodů se účastnili kromě mužů i 4 ženy. Za zmínku stojí vítězství jedné ženy, která již poněkolikáté v řadě vítězství obhájila. V závěru dne se konala velkolepá oslava, na kterou byli pozváni i ostatní obchodní partneři z Finska a Švédska.

Zveme Vás k nahlédnutí do galerie fotek a videi ze země tisíce jezer.

 

 

 

 

Změna pracovní doby

Vážení zákazníci,

od pondělí 9.9.2019 nastává změna pracovní doby na provozovně Moravany a to od 6:30 do 15:00. Pracovní doba na prodejně v Holicích zůstává nezměněna.

 

Děkujeme za pochopení

Likvidace skladu

Naše firma TOM service s.r.o. likviduje skladové zásoby náhradních dílů a příslušenství na starší typy nákladních vozidel jako jsou AVIA, LIAS, TATRA, ZETOR atd. a na starší typy osobních automobilů jako FAVORIT, FELICIA, ŠKODA 120 atd..

 

Více informací naleznete zde.