+420 466 009 311
info@tomservice.cz

Kontakt

Sídlo společnosti Moravany

Výroba, servis a prodej Moravany

Prodejna náhradních dílů Holice

Kontakty pracovníků společnosti

Kontaktní formulář

 

Sídlo společnosti Moravany

Výroba, servis a prodej Moravany

Platěnice 56
530 02 Moravany

Tel.: +420 466 009 311
E-mail: info@tomservice.cz

Otevírací doba:

Po-Pá: 6:30-15:00
So: 8:00-12:00 po dohodě

 

Prodejna náhradních dílů Holice

Nádražní 330
534 01 Holice

Tel.: +420 466 009 355
E-mail: obchod@tomservice.cz

Otevírací doba:

Po-Pá: 7:00-16:00

 

 

Kontakty pracovníků společnosti

Vedení společnostiVýroba návěsůServis a montážeObchodEkonomický úsekKonstrukceProdejna HoliceSklad Moravany

Vedení společnosti

Ing. František Ižák

jednatel společnosti

+420 737 249 600

izak@tomservice.cz

 

Petra Krejčíková

jednatelka společnosti

+420 737 249 615

ekonomika@tomservice.cz

 

Ivan Drozd

jednatel společnosti

+420 737 249 608

drozd@tomservice.cz

 

Rudolf Theodor

společník

+420 737 249 610

theodor@tomservice.cz

Výroba návěsů

Ivan Drozd

vedoucí výroby

+420 737 249 608

drozd@tomservice.cz

 

Pavel Víšek

mistr výroby

+420 737 249 606

visek@tomservice.cz

Servis a montáže

Ing. František Ižák

příjem oprav

+420 737 249 614

izak@tomservice.cz

 

David Zběhlík

Tachografy AMS 84 vedoucí střediska

+420 737 249 609

+420 777 841 850

tachografy@tomservice.cz

 

Jiřina Malá

fakturantka

+420 737 249 616

moravany@tomservice.cz

Obchod

Karel Čermák

vedoucí obchodu

+420 737 249 602

obchod@tomservice.cz

 

Jaromír Kučera

obchodní zástupce

+420 737 249 601

kucera@tomservice.cz

 

Magdalena Kašparová

obchodní manager

+420 737 249 607

kasparova@tomservice.cz

Ekonomický úsek

Petra Krejčíková

hlavní ekonomka

+420 737 249 615

ekonomika@tomservice.cz

 

Radka Jedličková

účetní, sekretariát

+420 737 249 618

+420 466 009 311

info@tomservice.cz

Konstrukce

Ing. Tomáš Kolín

vedoucí konstrukce

+420 737 249 613

konstrukce@tomservice.cz

Prodejna Holice

Milan Dušek

vedoucí prodejny

+420 737 249 604

+420 466 009 355

sklad@tomservice.cz

Sklad Moravany

Pavel Vyskupič

skladník

+420 737 249 603

skladmoravany@tomservice.cz

 

Kontaktní formulář

 

Změna pracovní doby

Vážení zákazníci,

od pondělí 9.9.2019 nastává změna pracovní doby na provozovně Moravany a to od 6:30 do 15:00. Pracovní doba na prodejně v Holicích zůstává nezměněna.

 

Děkujeme za pochopení

Likvidace skladu

Naše firma TOM service s.r.o. likviduje skladové zásoby náhradních dílů a příslušenství na starší typy nákladních vozidel jako jsou AVIA, LIAS, TATRA, ZETOR atd. a na starší typy osobních automobilů jako FAVORIT, FELICIA, ŠKODA 120 atd..

 

Více informací naleznete zde.