+420 466 009 311
info@tomservice.cz

O společnosti

TOM service s.r.o.

Společnost TOM service s.r.o. vznikla v roce 1991. Její hlavní náplní byla obchodní činnost v oblasti náhradních dílů pro automobilovou dopravu, opravy autoagregátů a renovace brzdových a třecích segmentů.

K rozšíření obchodních a opravárenských aktivit došlo v průběhu roku 1998, kdy se součástí firmy stalo bývalé ČSAD Technický a zásobovací závod Holice.

Společnost tak navázala na dlouhodobé zkušenosti v zakázkové výrobě, opravách nákladních a přípojných vozidel, autobusů a prodeji náhradních dílů.

Zejména dlouholeté zkušenosti z výroby speciálních návěsů na přepravu těžkých hutních materiálů, velkoobjemových návěsů pro přepravu sypkých materiálů a nízkoložných návěsů JUMBO s řadou modifikací byly rozhodující pro rozšíření výrobní činnosti společnosti se zaměřením na oblast lesního hospodářství spojeného s odvozem dřeva.

Výsledkem je široká výrobková řada návěsů TOM, montáž hydraulických jeřábů a nástaveb LIGHT včetně kompletování lesních odvozních souprav a výroby přívěsů.

Rozšiřující položkou výrobního programu se staly speciální nástavby hákových nosičů kontejnerů, montáže hydraulických rukou pro uživatele přepravních prostředků v oblasti komunální a stavební techniky, montáže a servis hydraulických zvedacích plošin.

Pro zajištění těchto činností došlo ke zřízení hydraulického centra spojeného s výrobou a opravami hydraulických válců, výrobou hydraulických hadic a dodávkou dalších komponent v této oblasti.

Ve své opravárenské činnosti společnost realizuje široký rozsah služeb všem uživatelům dopravních techniky se zaměřením na opravy nákladních, užitkových a přípojných vozidel tuzemských a zahraničních značek.

Vzhledem k trvale se rozšiřujícím trendům modernizace vozového parku jsou pro servisní a opravářské práce využívány nejnovější měřící a digitální přístroje a technologická vybavení.

Průběžně proškolovaní specialisté – servisní pracovníci – zajišťují seřízení geometrie řízení a náprav, seřízení celých vozových souprav a rovinnosti rámů, kompletní diagnostiku a načtení skrytých závad řídících jednotek na vozidlech s následnou opravou a další odborné práce, které jsou nezbytné pro kvalitní servis. Jednou z nich je montáž, servis a ověřování analogových a digitálních tachografů v působnosti autorizovaného metrologického střediska.

Pro podporu a doplnění svých opravárenských činností společnost ve svých prostorách zřídila nový pneuservis a servis pro osobní a dodávková vozidla.

Ve své obchodní činnosti společnost systematicky řeší zajišťování sortimentu náhradních dílů pro nákladní, užitková a přípojná vozidla tuzemské a zahraniční výroby.

Obchod je zajišťován formou velkoobchodu a maloobchodu spojeným s rozvozem dílů a prodejem ve vlastních prodejnách, kde nabízí náhradní díly a příslušenství pro nákladní a osobní vozidla.

Rozšiřující službou je prodej oplenů a klanic ALUCAR, TOM, závěsných zařízení Ringfeder, VBG, podmetacích řetězů Onspot a bloků s podjezdovou ochranou Ringfeder, VBG

Vybrané zboží lze nakoupit rychle a pohodlně prostřednictvím elektronického obchodu.

Hlavním cílem společnosti je poskytovat komplexní služby směřující ke spokojenosti zákazníků.

 

IČO: 42937736

DIČ: CZ42937736

Obchodní společnosti zapsané v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Hradci Králové, oddíl C, vložka 1234.

 

Ke stažení:

Politika jakosti (403 kB, .pdf soubor)
Napsali o nás – Holické listy – květen 2010, strana 5 (251 kB, .jpg obrázek)
Napsali o nás – Forest Magazín 2010 (1 268 kB, .pdf soubor)
Napsali o nás – Forest Magazín 2008 (1 423 kB, .pdf soubor)

 

Trvalé uzavření prodejny Holice

Vážení zákazníci,

upozorňujeme Vás, že z prodejny v Holicích byl prodej zboží převeden do Moravan, sídla společnosti Platěnice 56 (u železničního nadjezdu). Další informace zde.

 

Děkujeme za pochopení