+420 466 009 311
info@tomservice.cz

Nakládací (zdvihací) plošiny

BÄR pro dodávková vozidla – Standard/ Bus/ Free Access

Dostupná verze pro třídu užitkových vozidel. Kromě Standardní verze a verze Bus je k dispozici verze Free Access, která v podstatě umožňuje neomezující přístup do nákladového prostoru.

BÄR pro nákladní a přípojná vozidla – Standard

Standardní verze nakládací (zdvihací) plošiny vybavená dvěma nebo čtyřmi hydraulickými válci. Určeno pro nákladní automobily o celkové hmotnosti 3,5 až 32 t a jim odpovídající přívěsy a návěsy.

BÄR pro nákladní vozidla – Free Access

Free Access v podstatě neomezuje přístup do nástavby. Bez problémů naložíte palety nebo pojízdné potravinářské kontejnery. Určeno pro nákladní automobily o celkové hmotnosti 3,5 až 6,5 t.

BÄR pro nákladní a přípojná vozidla – skládané

Verze nabízí neomezený přístup do nákladového prostoru. Některé typy mají omezení například při spojování jízdních souprav nebo velikosti plošiny. Produkt se prodává velmi zajímavou cenu.

DHOLLANDIA pro nákladní vozidla – Standard

Tato verze nabízí široký sortiment plošin jako jsou 2válcové, 4válcové, s poloviční či plochou platformou, pro distribuci, s vysokou nosností, pro krátký převis, pro spodní závěs, s extrémní nosností atd.

DHOLLANDIA – speciál

V této kategorii naleznete nakládací (zdvihací) plošiny, které umožňují speciální použití, jako např. uzavírání nákladového prostoru, přítomnost nájezdovové rampy atd.

Celozávodní dovolená

Vážení zákazníci,

ve dnech 4. 7. – 8. 7. 2022 bude naše společnost zavřena z důvodu celozávodní dovolené. E-shopové a e-mailové objednávky budou vyřizovány 11. 7. 2022.

 

Děkujeme za pochopení.